Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Extreem droge huid
Om allergie risico's te beperken:
Aqua (Water) | Ureum | Cetearyl Alcohol | Glycerine | Dicaprylyl Ether | Natriumcitraat Capryl/Capric Triglyceride | Macadamia Integrifolia-zaadolie | Cyclopentasiloxaan | Cyclohexasiloxaan | Melkzuur | Glycerylstearaat | Cetearyl Glucoside | Dimethicone | Caprylyl Glycol | Natriumcetearylsulfaat | Kaliumketylfosfaat | Allantoïne Xanthaangom p-Anisinezuur
| CNK | 2256204 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | Eubos |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |