Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vette beschermende zalf voor (zeer) droge huid.
Vette beschermende zalf voor (zeer) droge huid.
100% zuivere vaseline
Vaseline trekt niet in de huid maar blijft op de huid liggen en dekt deze af en treedt zo op als beschermlaag. Ideaal als barrière crème.
Geen parfum - geen conserveringsmiddelen - Farmaceutische kwaliteit
Houdbaarheid: 36 maanden
Samenstelling: Petrolatum
1 tot 2 keer per dag, maar kan ook vaker.
| CNK | 4581286 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 131 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |