Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voordelen van het product:
Voor droge voeten
Helpt de vorming van ruwe plekken en eelt te voorkomen
Klinische test in 2004 uitgevoerd bij 32 personen, waarbij de crème minstens 2x per dag werd aangebracht. Resultaten: droogheid van de voeten verminderd met 45,3 % na 3 dagen.
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cera Microcristallina, Panthenol, Bisabolol, Allantoin, Tocopheryl Linoleate, Dilauryl Thiodipropionate, Paraffin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Sulfate, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.
| CNK | 2375202 |
|---|---|
| Organisaties | Johnson & Johnson |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 141 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |