Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Reinigt zacht, maakt de huidtextuur glad, vermindert pigmentvlekken en doet de teint weer stralen. Romige en royale mousse, frisse geur met tonen van bergamot, violet en sandelhout.
Wastablet voor pigmentvlekken, hyperpigmentatie.
Geschikt voor volwassenen en tieners vanaf 15 jaar.
Gebruik voor gezicht en lichaam, gevoelige huid.
Onze glycerine is ≥ 99,5% puur.
Bevat: Olijfolie, Kopraolie (gedroogde kokospulp), Abrikozenpitmeelkorrels, Glycerine.
Breng de bar rechtstreeks aan op een nat gezicht en lichaam. Gebruik 1 tot 2 keer per week.
| CNK | 4481263 |
|---|---|
| Organisaties | MAYOLY BENELUX |
| Merken | Topicrem |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |