Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Laino heeft de allerbeste actieve ingrediënten geselecteerd om Authentique Savon de Marseillete formuleren.
Dankzij het recept op basis van uitsluitend plantaardigeoliën reinigt deze geurvrije zeep de huid elke dag opnieuw.
reiniging
Bewezen doeltreffendheid onder dermatologische controle.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA (WATER) / EAU, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE.
Laat het schuimen op de huid en handen en spoel daarna grondig af.
| CNK | 4575825 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Laino |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |