Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor alle gebaren van het toilet en de hygiëne: het huwelijk van de grote klassieke Marseille-zeep en de frisse en bloemige geuren van sinaasappel.
Echte Marseille-zeepGeen conserveringsmiddelen, geen kleurstoffen, met etherische oliën. In overeenstemming met de voorschriften, formulering niet getest op dieren
Sodium Tallowate, Sodium Palm Kernelate (Or) Sodium Cocoate, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Etidronic Acid, Limonene,
Extern gebruik. Voor handen.
| CNK | 3910148 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Ma Provence |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 107 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |