Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onderbroek en hemd uit één deel voor dames en heren
Maten = Tailleomtrek (cm):
S = 65-90
M = 70-100
L = 80-110
XL = 90-120
Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentie- problemen
Sluiting: speciale ritssluiting
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
95% katoen, 5% Lycra
| CNK | 2503563 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 352 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |