Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Huidvriendelijk Hoog absorptievermogen (2.200 ml ) Waterondoorlaatbaar Gemakkelijk te bevestigen Minstens 200 keer wasbaar Indicaties: Voor personen met incontinentieproblemen Samenstelling: 100% PVC / 100% CO
| CNK | 3370566 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 299 mm |
| Lengte | 391 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |