Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Eéndelige pyjama voor dames en heren, polo kraag
Maten Dames:
S = 36/38
M = 40/42
L = 44/46
XL = 48/50/52
Maten heren:
S = 44
M = 46/48
L = 50/52
XL = 54/56
Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentie- problemen
Veiligheidssluiting ideaal voor demen- terende personen
Sluiting: speciale ritssluiting
Kleur: jeans, blauw, groen
Verpakking: per stuk
65% katoen, 35% Polyester
| CNK | 2503134 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 380 mm |
| Lengte | 280 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |