Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Zwembroek voor heren
Maat = tailleomtrek:
5 = 62 - 88
6 = 66 - 93
7 = 70 - 98
8 = 74 - 104
9 = 78 - 110
10 = 84 - 115
Voor personen met incontinentie- problemen bij baden
Sluiting: instapmodel
Kleur: zwart
Verpakking: per stuk
| CNK | 2502474 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 205 mm |
| Lengte | 284 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |