Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Slip voor dames
Maten:
S = 36/38
M = 40/42
L = 44/46
XL = 48/50/52
XXL = 54/56
Heupslip + beschermer: Voor personen met verhoogd valrisico, ter voorkoming van heupfracturen Voor dezelfde patiënten met incontinentieproblemen
Sluiting: instapmodel
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
| CNK | 2501955 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 171 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |