Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het handdesinfectiemiddel met volledige virucidale werking voor hygiënische en chirurgische handdesinfectie. Met het bewezen Sterillium® huidverzorgingscomplex. Zonder kleur- en geurstoffen.
Dankzij de zeer efficiënte formule met 85% ethanol, biedt Sterillium® med een volledige virucidale activiteit (incl. Noro-, Adeno- en Rotavirus; de meest voorkomende oorzaken van virusgerelateerde uitbraken) binnen hygiënische handdesinfectie en is dus het hele jaar door ideaal voor infectiepreventie.
hygiënische en chirurgische handdesinfectie
ethanol, propaan-1-ol en tetradecanol
| CNK | 3051331 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Sterillium |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 166 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |