Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dettol Handzeep heeft een antibacteriële werking om de verspreiding van bacteriën te voorkomen. Dankzij de tweevoudige werking is de zeep zacht voor de handen. Microbubbels voeden de huid, zodat je handen verzorgd en beschermd zijn. De verzachtende Vanille & Orchidee zeep voelt heerlijk aan.
Eigenschappen van de Dettol Zachte Mousse Orchidee & Vanille:
| CNK | 4626099 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Dettol |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |