Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor alle handwasbewegingen: de vloeibare versie van de grote klassieke Marseille-zeep in combinatie met de delicate geuren van zoete amandel.
Sans conservateurs, sans colorants, avec des huiles essentielles.Conformément à la réglementation, formulation non testée sur les animaux.
Aqua(Water), Potassium Cocoate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Tea Cocoate, Coco NuciferaOil, Tetrapotassium Etidronate, Bht, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Coumarin, Citronellol
Extern gebruik. Voor handen.
| CNK | 3910106 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Ma Provence |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 167 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |