Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DAX Zachte Handzeep is een niet-geparfumeerde zeep die efficiënt enbehoedzaam reinigt, de huid tegelijkertijd hydrateert en huiduitdroging voorkomt. DAX Zachte handzeep is een zachte zeep die uiterst geschikt is voor de dagelijkse handhygiëne.
DAX Zachte Handzeep is niet geparfumeerd en door detoevoeging van glycerine als vochtinbrengend middel voorkomt ze dat de huid uitdroogt.
| CNK | 2174746 |
|---|---|
| Organisaties | Dialex Biomedica |
| Merken | Dax |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5000 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |