Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Je handen verdienen het beste. Onze hydraterende en schuimende formule reinigt mild en voedt het microbioom van je huid.
Handhygiëne.
100% natuurlijke ingrediënten voor een 100% propere planeet. Veilig voor kinderen, zwangere vrouwen en huisdieren. Daarnaast vermindert het de kans op verkoudheid en allergische reacties.
1 glaspompfles van 375 ml en 3 parels.
Gemaakt met 5 stammen van probiotica uit de Belgische Ardennen. Onze ingrediënten zijn 100% veganistisch en niet getest op dieren.
Vul je fles en doe er een tablet in. Wacht 60 minuten. Klaar voor gebruik!
| CNK | 4758975 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |