Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kruiden Elexir op basis van honing en plantenextracten als boost. Voor een optimale conditie en motivatie.
1 volledige druppelteller direct in de krop spuiten bij de inkorving.
| CNK | 0663575 |
|---|---|
| Organisaties | Belgavet |
| Merken | Belgavet |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |