Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De constante temperatuur van het masker verzacht de korstjes op ooglidrand, maakt het meibum vloeibaar en verhoogt de beschikbaarheid van vetten voor de traanfilm.
Behandeling van oogproblemen door blefaritis, meibomklierdysfunctie, hordeolum (stye) en chalazion.
2 maal daags
| CNK | 4701157 |
|---|---|
| Organisaties | Ursapharm Benelux |
| Merken | Ursapharm |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 213 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |