Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
pH Neutral is een doeltreffende fosfaatbuffer, die een neutraliserende werking heeft bij zuren en een groot aantal alkalische substanties. Deze oplossing is een EHBO-hulpmiddel voor het spoelen van de ogen met een spoeltijd van 2 minuten. Het product is voorzien van een ergonomisch gevormde oogschaal en maakt een gelijkmatige en zachte sproeistraal mogelijk. De fles moet bij het spoelen licht ingedrukt worden. Er is ook een DUO-uitvoering verkrijgbaar met een opzetstuk waarmee beide ogen gelijktijdig gespoeld kunnen worden, voor werkomstandigheden met een bijzonder hoog risico. Voor gebruik op de huid is een fles van 1000 ml met speciale sproeikop leverbaar. Het gaat om een medisch hulpmiddel volgens EU-richtlijn 93/42/EEG. Er is een veiligheidsinformatieblad verkrijgbaar.
De pH-waarde zo snel mogelijk weer op een veilig niveau te krijgen, als zuren of alkalische stoffen in contact gekomen zijn met het oog.
Fosfaatbuffer
| CNK | 3025046 |
|---|---|
| Organisaties | Covarmed |
| Merken | Covarmed |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |