Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Met Plum Wound and Eyewash Spray krijg je onmiddellijke zorg bij kleine ongelukjes zoals snijwonden en krassen op de huid of stof en vuil in de ogen. Het helpt u het risico op verdere infectie of schade te minimaliseren.
Kleine ongelukjes zoals snijwonden en krassen op de huid of stof en vuil in de ogen.
| CNK | 3374717 |
|---|---|
| Organisaties | Covarmed |
| Merken | Covarmed |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 242 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |