Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gaasdeppers uit 100% gebleekt katoen. Depper van verbandgaas volgens EN14079; deze gaasdepper wordt vervaardigduit één stuk gaas, zodanig ineengestrengeld, dat alle snijkanten zich veilig aan de binnenkant van de depper bevinden; met hoog absorptievermogen.
Pagasling® gaasdeppers om bloed te stelpen en voor de wondverzorging alsookom grote gedeelten van de huid te desinfecteren.
Zacht soepel en snel absorberend materiaal.Behoudt in natte toestand goed zijn vorm en valt niet uiteen. Zonder elastiekjes.
Door hun compacte structuur kan je de wondomgevingstevig reinigen.
| CNK | 0241315 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 3 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |