Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Synthetische wattenrollen. Rolta® soft is een zachte synthetische wattenrol.
Als polstermateriaal onder gips-, steun- en drukverbanden, als polstermateriaalonder spalken of tubulaire verbanden; bijzonder geschikt voor patiënten met een gevoelige huid.
Bijzonder zacht en huidvriendelijk, weinig volumineus, lucht- enexsudaatdoorlatend, temperatuurregulerend.
Contra-indicaties en voorzorgsmaatregelen:- mag niet gebruikt worden bij intolerantie voor het materiaal - voorzichtig bij patiënten met huidziekten
| CNK | 1099662 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 335 mm |
| Lengte | 358 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |