Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tijdelijke verlichting van hoornvliesoedeem. Medisch hulpmiddel.
Het product werkt door vocht uit het hoornvlies te halen om zwelling en ongemak in verband met oedeem te verminderen.
Tijdelijke verlichting van hoornvliesoedeem.
Zonder bewaarmiddelen, bevat geen thimerosal of benzalkoniumchloride.
Natriumchloride 5% (hypertoon). Andere bestanddelen: gezuiverd water, wolvet, zacht paraffinewit, paraffinevloeistof.
Gebruik het product niet bij oogletsel.
Gebruik het product niet bij individuele overgevoeligheid voor de bestanddelen.
Gebruik iedere 3 tot 4 uur, of zoals voorgeschreven door een arts.
Trek het onderste ooglid van het aangetaste oog omlaag en breng een kleine hoeveelheid van het product (een kleine strook van 1 cm) aan op de binnenkant van het ooglid. Raak het oog niet aan met de dispenser en reinig het mondstuk grondig voordat u het sluit. Als u contactlenzen draagt, verwijder die dan voordat u oogzalf gebruikt.
| CNK | 4347795 |
|---|---|
| Organisaties | Horus Pharma |
| Merken | ODM 5 |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 99 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |