Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
In de handgreep zit een speenborsteltje, heel handig in gebruik. De top uit spons vergemakkelijkt de reiniging. De borstel is voorzien van een haak en kan gereinigd worden in het bovenste rek van de vaatwasmachine.
| CNK | 3265089 |
|---|---|
| Organisaties | New Valmar |
| Merken | Nuby |
| Breedte | 57 mm |
| Lengte | 274 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |