Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Philips Avent Bewaarbeker voor moedermelk SCF619/05 Small
Borstvoeding
BPA-vrij, lekvrij, beschrijfbaar, stapelbaar, geschikt voor koelkast, compatibel met Philips Avent-borstkolven,Classic, Classic+ en Natural-spenen, vriezer, vaatwas, magnetron, flessenwarmer en sterilisator
5 navulbare bewaarbekers (180ml), 5 herbruikbare afsluitdeksels
Niet meer gebruiken bij tekenen van slijtage. In deze referentie zit geen adapter, deze zit wel bij de 3246857 en 3246881
U kan 1 van de Avent spenen op de bewaarbeker aansluiten om zo uw baby te voeden
| CNK | 3246840 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 203 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 180 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |