Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Een olievrije moisturizer met kurkuma hydrateert direct om het vocht in de huid aan te vullen. Tegelijkertijd verzacht en verwent het de gevoelige huid om deze comfortabel te laten voelen en er soepel en gezond uit te laten zien.
Hydratatie voor droge en gevoelige huid
Aqua, Glycerine, Dimethicone, Zea Mays-zetmeel, Polyacrylamide, Fenoxyethanol, Cetearyl Olivaat,Panthenol, C13-14 Isoparaffine, Sorbitaan Olivaat, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerine, Dimethicone Crosspolymeer,Parfum, Carbomeer, Laureth-7, Natriumhydroxide,Curcuma Longa Wortelextract, Citroenzuur, Tocoferol
Van 16 tot 40 jaar.
Knijp de kurkuma gezichtsmoisturizer op je vingertoppen en smeer het over je gereinigde gezicht, vermijd het gebied rond de ogen. Blijf de hele dag gehydrateerd.
| CNK | 3960309 |
|---|---|
| Organisaties | Johnson & Johnson |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 117 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |