Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Trigopax verzorging is ontworpen om de huid te beschermen in geval van herhaalde wrijving of verweking (sportactiviteiten, spannende onderkleding ...) en om roodheid en irritatie van de huidplooien te voorkomen.
| CNK | 2658771 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Dermatologique ACM |
| Merken | ACM |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 183 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |