Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze rijke, verzachtende en reinigende gel, die verandert in romig schuim, werd speciaal ontwikkeld om de geïrriteerde huid te reinigen.
Verzacht
Gepatenteerde TLR2-Regul technologie en Uriage Thermaal Water verzachten ongemakken veroorzaakt door micro-organismen.
Zuivert
Koper- en zink gluconaat gaan verspreiding van bacteriën tegen.
Hertstelt zachtjes
De ultra-zachte reiniging en niet uitdrogende basis respecteren het hydrolipide laagje van de huid.
Reinigingsgel voor de gevoelige, geïrriteerde huid.
Zonder zeep of parfum en hypoallergeen.
AQUA (WATER, EAU) - SODIUM CHLORIDE - SODIUM LAURETH SULFATE - SODIUM COCOYL GLUTAMATE - DECYL GLUCOSIDE - BUTYLENE GLYCOL - CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL - COCO-GLUCOSIDE - GLYCERYL OLEATE - SODIUM METHYL COCOYL TAURATE - COPPER GLUCONATE - ZINC GLUCONATE - ISOPROPYL ALCOHOL - MANGANESE GLUCONATE - CITRIC ACID - PHYTOSPHINGOSINE - ASIATICOSIDE
Op een vochtige huid laten schuimen en daarna afspoelen. Vermijd contact met de ogen.
| CNK | 4383485 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |