Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Skabio Crème bevat geen wolvet, parfum of kleurstoffen.
Aqua, petrolatum, ceterayl alcohol, paraffinuym liquidum, panthenoln cetereth-20,palmitamide MEA, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sodium phosphate, bisabolol
| CNK | 3612819 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |