Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neoderm Handzeep Beschermend werd ontwikkeld om de handen te reinigen op een efficiënte manier, zonder de huid uit te drogen.
Onze Beschermende handzeep is pH huidneutraal en is verrijkt met glycerine, wat dit product ideaal maakt voor dagelijks gebruik.
Aan onze Neoderm Handzeep Beschermend werd Triclosan toegevoegd, een bestanddeel dat bacteriedodend en schimmelwerend werkt.
Reinigen - Beschermen
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Triclosan, Citric Acid, Sodium Styrene/Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium Chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Trideceth-7, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Lauryl Sulfate, Limonene.
| CNK | 4760997 |
|---|---|
| Organisaties | DB Healthcare |
| Merken | Neoderm |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |