Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Alle voordelen van droogshampoo, met een zachte tapiocazetmeelformule, verkrijgbaar in een zakflesje zonder popgas.
Geen conserveringsmiddelen.Met tapiocazetmeel, voor de zachtheid van het haar. In overeenstemming met de voorschriften, formulering niet getest op dieren.
TALC, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, AVENA SATIVA KERNEL FLOUR*, PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL ALCOHOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, LIMONENE, EUGENOL, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL* Ingrediënt van de biologische landbouw
Gebruik zonder water.Extern gebruik. Voor alle haartypes.
| CNK | 3906724 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Ma Provence |
| Breedte | 33 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 38 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |