Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
• ANAPHASE aanvullende shampoo tegen haaruitval is een wasverzorging die de hoofdhuid doeltreffend voorbereidt op behandelingen. • De biologisch afbreekbare formule versterkt de haarvezel en vertraagt zo de haaruitval • Een versterkende shampoo die het haar reinigt en volume geeft
Aanvullende shampoo tegen haaruitval.
WATER (AQUA). SODIUM LAURETH SULFATE. BETAINE. GLYCERIN. SODIUM COCOAMPHOACETATE. ACRYLATES COPOLYMER. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. ALCOHOL. BIOTIN. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LAURATE. GLYCOL DISTEARATE. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. PANTHENOL. PANTOLACTONE. PHENOXYETHANOL. POLYQUATERNIUM-7. PYRIDOXINE HCL. RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT. SALICYLIC ACID. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHERYL NICOTINATE
| CNK | 3361953 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 72 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Flacon 400ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |