Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Beschermt effectief tegen schimmelaantasting, verzorgt nagels en huid en maakt ze elastisch en mooi.
Schimmelnagels - Huid
Aqua (Water), Petrolatum, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Propylene Glycol, Ozokerite, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Isostearate, Polyglyceryl-3 Oleate, Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Clotrimazole, Panthenol, Bisabolol, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Magnesium Sulfate, Parfum (Fragrance), Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Glyceryl Stearate
| CNK | 3833746 |
|---|---|
| Organisaties | Consulta Belgium |
| Merken | Gehwol |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |