Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De perfecte basis voor geribbelde of onregelmatige nagels.
De veganistische formule op basis van gladde siliconen egaliseert het nageloppervlak door onregelmatigheden op te vullen. Het verfraait de nagel met een natuurlijke en stralende finish vanaf het eerste gebruik.
De nagels worden dag na dag beschermd en versterkt.
beschermt, versterkt en verenigt het opervlak van nagels
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ALCOHOL, TALC, STEARALKONIUM BENTONITE, SILICA, DIMETHYL OXOBENZO DIOXASILANE, ETOCRYLENE, DIACETONE ALCOHOL, PHOSPHORIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), ISOPROPYL ALCOHOL.
| CNK | 4489969 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 4 mm |
| Lengte | 9 mm |
| Diepte | 3 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |