Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Protecting Top Coat verhoogt de intensiteit van de nagellakkleur en verdubbelt de tijd dat je nagels mooi blijven. De geavanceerde formule droogt snel en verzegelt de kleurlak met een glanzende laag die bescherming biedt tegen zonlicht en voorkomt dat je manicure vervaagt of afbladderd.
De Protecting Top Coat is niet alleen ontworpen om nagellak te laten glanzen, maar ook om te beschermen tegen de zon met ingrediënten die UV-schade tegengaan.
Top Coat nagellak.
Ethyl acetate, Butyl acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-3, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, CI 60725
| CNK | 2538395 |
|---|---|
| Organisaties | Diacosmo Belgium |
| Merken | herome |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |