Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een bad met GEHWOL badzout reinigt zacht en grondig, stimuleert de bloedsomloop, revitaliseert en versterkt de huid. De verzachtende stoffen worden diep in de poriën opgenomen en voorkomen overmatig transpireren en voetgeur. Geschikt voor voetbaden en volledige baden. Regelmatig gebruik beschermt tegen infecties. Het bad verspreidt een fijne, milde rozemarijngeur en het water wordt zijdezacht. Een onderwatermassage met een borstel versterkt het gevoel van welzijn.
Zweetvoeten
Sodium Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Silica, Aqua (Water), Caprylyl Glycol, C.I. 45 350, Limonene, Linalool
| CNK | 3687167 |
|---|---|
| Organisaties | Consulta Belgium |
| Merken | Gehwol |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 112 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |