Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Kneipp® badkristallen Refreshing met waardevolle etherische eucalyptusolie verspreiden een aangename geur en zorgen voor een bijzondere en verfrissende badervaring.
Gebruik: voeg 3/4 dop badzout toe aan hetstromende warme water. Watertemperatuur: 36-38°C. Duur van het bad: 15-20 min.
Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Carbonate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Polysorbate 20, Limonene, Aqua (Water), CI 10020
| CNK | 4255675 |
|---|---|
| Organisaties | Kneipp |
| Merken | Kneipp |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 197 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 600 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |