Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Kneipp badkristallen Relaxing - Lavendel met de geur van etherische lavendelolie zorgen voor een moment van ontspanning na een drukke dag. In het heerlijk geurende warme badwater bereid je jezelf ook voor op een heerlijke nachtrust.
Sodium Chloride, Linalool, Linalyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Eucalyptus Globulus Oil, Camphor, Beta-Caryophyllene, Limonene, Terpineol, Geranyl Acetate, Pinene, Parfum (Fragrance), Sodium Carbonate, Polysorbate 20, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, CI 73015, CI 16185.
Gebruik: voeg 3/4 dop badzout toe aan het stromende warme water. Watertemperatuur: 36-38°C. Duur van het bad: 15-20 min.
| CNK | 4255691 |
|---|---|
| Organisaties | Kneipp |
| Merken | Kneipp |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 173 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 600 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |