Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Wanneer u traint met de FUTURO™ Vochtregulerende Kniebandage houdt deze uw blessure warm en verhoogt uw flexibiliteit, terwijl het vocht kan ontsnappen voor luchtig comfort. De verstelbare pasvorm zorgt voor optimale steun en laat u op een meer natuurlijke manier bewegen. Soms hebt u alleen een beetje steun nodig om door te blijven gaan; vertrouw dus op het comfort van de FUTURO™ Vochtregulerende Kniebandage om uw voorsprong te behouden.
Artritis, tenniselleboog
Algemene steun, fietsen, tennissen, sporten
Neoprene blend, nylon, polyester, spandex
Medium (38,1 > 43,2 cm)
LET OP: Sommige mensen zijn gevoelig voor neopreen of neopreen-rubbermengsels. Stop het gebruik en raadpleeg een arts als er uitslag ontstaat.
| CNK | 2251692 |
|---|---|
| Organisaties | 3M Belgium |
| Merken | 3M, Futuro |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 228 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |