Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze voedende crème voedt diep kwetsbare of gevoelige nagels en hun omgeving.
De rijkdom aan actieve ingrediënten, ceramide, calcium, vitamine E en karitéboter, voedt en hydrateert, verstevigt en beschermt zowel de nagelomtrek als de nagel zelf.
Deze crème is geformuleerd met een hoge tolerantie om zelfs de meest gevoelige of verzwakte nagels te respecteren.
Voedt diep kwetsbare of gevoelige nagels en hun omgeving.
Aqua (Water), Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Octyldodecanol, C10-18 Triglycerides, Phenethyl Alcohol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Xylitylglucoside, Ethylhexylglycerin, Anhydroxylitol, Niacinamide, Octyldodecyl Xyloside, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Panthenol, Xylitol, Glucose, Xylose, Tocopherol. (CFO04)
Aanbevolen als kuur, 3 à 4 keer per week aanbrengen met behulp van het uiteinde en vervolgens aan de hand van kleine massages over de gereinigde nagel en nagelrand totdat de crème volledig ingetrokken is.
| CNK | 3021201 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard |
| Merken | Eye Care |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |