Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Kniebandage - open patella
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Zijdelingse versteviging met baleinen
Ingewerkte siliconenring rond open patella
Perfecte positionering en extra steun door elastische velcro
Kleur: beige, wit
Posttraumatisch / Postoperatief
• Distorsie
• Oedeem
• Collateraal bandletsel
Meniscus- en kruisbandletsel (sec.)
Instabiliteit
Patellofemorale klachten
Retropatellaire chrondropathie
Patella-(sub)luxatie
Jumpers knee / Osgood Schlatter
Artrose / Infl ammatoir reumatisch lijden
Myopathie
Overbelasting / Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 1044981 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |