Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
VOOR ELK HUIDTYPE
actieve bestanddelen
UREUM
120 MG
PANTHENOL
ZONDER PARFUM
Ingredients: Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Decyl Oleate, Isopropyl Myristate, Sorbeth-30, Sorbitan Isostearate, PEG-2 Hydrogenated Castor Oil, Ozokerite, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Dibutyl Adipate, Paraffin, Petrolatum, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Oleate, Glyceryl Isostearate, BHA, BHT, Tocopherol. FVN2011.002
Breng de Carbamide Crème 1 à 2 keer per dag aan op een goed gereinigde huid en masseer zacht in totdat de crème in de huid is gedrongen. Om de verzorging te onderhouden kan u de crème 2 keer per week aanbrengen of naargelang de behoefte.
| CNK | 1594266 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |