Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De Carbamide Crème is ideaal bij een droge en ruwe huid, eelt, kloven, …
Het belangrijkste actieve bestanddeel van deze crème is ureum of carbamide. Dit maakt de hoornlaag week en bevordert de natuurlijke afschilfering van de extreem verdikte hoornlaag. Het zorgt er ook voor dat de vochtretentie van de huid toeneemt. Panthenol vermindert jeuk.
Actieve bestanddeel:
Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Decyl Oleate, Isopropyl Myristate, Sorbeth-30, Sorbitan Isostearate, PEG-2 Hydrogenated Castor Oil, Ozokerite, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Dibutyl Adipate, Paraffin, Petrolatum, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Oleate, Glyceryl Isostearate, BHA, BHT, Tocopherol (FVN2011.002).
| CNK | 0286591 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |