Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deodorantstick met antibacteriële actieve bestanddelen. Geeft de hele dag lang een fris en comfortabel gevoel, tot wel 24 uur. Laat geen sporen achter.
Ideaal voor gevoelige huid wanneer je weinig last hebt van transpiratie, maar wel geurtjes onder controle wilt houden.
Zachte textuur.
Voor vrouwen die op zoek zijn naar een effectieve deodorant zonder aluminiumzouten.
Zelfs geschikt voor gevoelige huid.
PROPYLENE GLYCOL • GLYCERIN • AQUA / WATER • SODIUM STEARATE • STEARETH-100 • PERLITE • BEHENIC ACID • EDTA • ZINC GLUCONATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER • SODIUM LAURYL SULFATE • SODIUM PALMITOYL PROLINE • NYMPHAEA ALBA EXTRACT / NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT
Dagelijks aanbrengen op schone en droge oksels.
| CNK | 2034312 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |