Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De eerste hypoallergene deo met aluin voor een dubbele minerale efficiëntie tegen geurtjes en transpiratie, 24 uur lang.
Absorbeert transpiratievocht
Aluin is een krachtig antibacterieel bestanddeel dat geurtjes bestrijdt en adstringerend werkt. Deze deo absorbeert snel transpiratievocht en maakt de huid zijig zacht.
Frisse deodorant
Zonder aluminiumchloorhydraat - Zonder alcohol - Zonder parabenen
Actieve bestanddelen
BUTANE ● ISODODECANE ● ISOBUTANE ● PROPANE ● POTASSIUM ALUM ● DIMETHICONE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● DIMETHICONOL ● PROPYLENE CARBONATE
Dagelijks op de schone okselhuid aanbrengen. Goed schudden voor gebruik. Op 15 cm van de oksels verstuiven.
| CNK | 3121001 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |