Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharomyces Ferment Filtrate, Citronellyl Methylcrotonate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octenidine HCl, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citronellol, Citric Acid.
Transkur is ontwikkeld voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar .
| CNK | 4212205 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |