Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze stick hydrateert de lippen en beschermt ze tegen agressieve omgevingsfactoren.
Voedt en beschermt
Karitéboter voedt uitgedroogde lippen intensief. Door hun antioxiderende werking en hun effect op vrije radicalen beschermen vitamine C en E de lippen tegen agressieve omgevingsfactoren.
Hydrateert
De met hyaluronzuur verrijkte formule hydrateert de lippen telkens opnieuw.
Hydraterende stick voor droge en beschadigde lippen.
Hypoallergeen - Zonder parfum
Stick, een aangename, rijke romige crème die de lippen een heerlijk gevoel geeft.
PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERALE OLIE) ● PARAFFIN ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROKRISTALLIJNE WAS) ● COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA-WAS (CARNAUBA)) ● BUTYROSPERMUM PARKII (KARITÉBOTER) ● C12-13 ALKYLLACTATE ● CERA ALBA (BIJENWAS) ● CETYLALCOHOL ● ZAADOLIE VAN Borage officinalis ● TOCOFEROLACETAAT ● STEARYLGLYCYRRHETINAAT ● NATRIUMHYALURONAAT ● TOCOFEROL ● ASCORBYLPALMITATE ● BHT
Zo vaak als nodig aanbrengen.
| CNK | 3256666 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |