Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze gecertificeerde ORGANIC Dry Lip Protection Stick hydrateert en beschermt de lippen elke dag*. De fyto-dermatologische formule van deze lipstick is perfect voor regelmatig gebruik en verzacht je lippen het hele jaar door.
Wat het doet:
Verzorging die de lippen beschermt, hydrateert en voedt voor dagelijkse bescherming*.
droge lippen
INGREDIËNTEN: HELIANTHUS ANNUUS HYBRIDE OLIE*, CERA ALBA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OLIE*, JOJOBA ESTERS, COPERNICIA CERIFERA CERA, C10-18 TRIGLYCERIDEN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA ZAADOLIE *, OLIEZUUR/LINOLEENZUUR/LINOLEENZUUR POLYGLYCERIDEN, BUTYROSPERMUM PARKI BOTER, PARFUM, TOCOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT, CITROENZUUR.
*Ingrediënten van biologische landbouw.
Aanbrengen op de lippen zodra je daar behoefte aan hebt.
Buiten het zicht en bereik van kinderen onder de 3 jaar houden.
| CNK | 4672390 |
|---|---|
| Organisaties | Melisana |
| Merken | Dermophil |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |