Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De hydraterende lippenbalsem met thermaal bronwaterpoeder, gemaakt van 99,6% natuurlijke ingrediënten, hydrateert de lippen en beschermt ze tegen dagelijkse schadelijke invloeden. Je lippen voelen de hele dag zacht en comfortabel aan.
CAPRYL/CAPRIC TRIGLYCERIDE — RICINUS COMMUNIS ZAADOLIE — OLEÏNEZUUR/LINOLÏNEZUUR/LINOLEENPOLYGLYCERIDEN — HELIANTHUS ANNUUS ZAAD CERA (HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADWAS) — Gehydrogeneerde ricinusolie — BUTYROSPERMUM PARKII BOTER — COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS) — BORAGO OFFICINALIS ZAADOLIE — TOCOFERYLACETAAT — MINERALE ZOUTEN — STEARYL GLYCYRRHETINAAT — ASCORBYL PALMITATE — NATRIUMHYALURONAAT — PARFUM (GEUR) — TOCOFEROL — CITROENZUUR
Zo vaak als nodig op de lippen aanbrengen.
Beschermt tot 6 uur na het aanbrengen.
| CNK | 4124996 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |