Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een herstellende en herstructurerende stick die de lippen voedt, beschermt tegen dagelijkse schadelijke invloeden en verzacht. Breekt of smelt niet.
Voedt, herstelt en beschermt de droge lippen.
Dermatologisch getest.
Hoge tolerantie.
Zonder water.
PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERALE OLIE) — PARAFFINE — CERA MICROCRISTALLINA (MICROKRISTALLIJNE WAS) — COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS) — BUTYROSPERMUM PARKII BOTER — C12-13 ALKYL LACTAAT — CERA ALBA (BIJENWAS) — CETYLALCOHOL — BORAGO OFFICINALIS ZAADOLIE — TOCOFERYLACETAAT — STEARYL GLYCYRRHETINAAT — NATRIUMHYALURONAAT — PARFUM (GEUR) — TOCOFEROL — ASCORBYL PALMITATE — BHT
Breng zo vaak aan als nodig.
| CNK | 3264124 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 74 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |